100+ Adobe Air Uygulaması

Adobe firması tarafından geliştirilen Adobe Air (Adobe Integrated Runtime) zengin internet uygulamaları yapmak için meydana getirilmiş bir çoklu platform yazılımı (cross-platform). Sahip olduğu işlevi adobe flash, adobe flex, html ve ajaxtan alan air çoğunlukla masaüstü uygulamalar geliştirmede tercih ediliyor.

Adobe Air
Adobe Air

Adobe air ortaya çıktıktan sonra birçok yazılımcı ve adobe platformlarında uygulama geliştirebilen uzmanlar air’ın esnek yapısınıda kullanarak binlerce uygulama geliştirdi. Çok farklı alanlardaki hizmetlerin sadece web siteleri üzerinden değil de bir masasütü uygulaması olarakta daha etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasına yönelik geliştirmelerin ön planda olduğu göze çarptı. Burada çok farklı kaynaklardan derlenmiş işinize yarayacak birçok adobe air uygulamasını bulabilirsiniz.

  • zFlick: Flickr’da kolay bir şekilde resim araması yapabiliyor ve bulduğunuz resimleri sürükle bırak şeklinde bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.
    zFlick
    zFlick
bu yazı hoodly tarafından bildirgec.org adresli sitede yayımlanmak üzere yazılmıştır. kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz.