MARBAŞ Podcast Servisi

marbas_podcast

MARBAŞ Podcast Servisi

Podcast üzerinden gündemi dinleyerek takip edin!

MARBAŞ Podcast yayını ile yatırımcılara günlük gündem özeti, teknik analizler, hisse yorumları ve ekonomik veriler aktarılıyor. Yatırımcılar tüm cihazlardan gün boyunca analizlere ücretsiz olarak ulaşarak dinleyebiliyor.

iPhone, iPad veya iPod touch’ımda podcast izlemeye veya dinlemeye nasıl başlayabilirim?

iOS için Podcast uygulaması, uygulamanın alt kısmındaki gezinme simgelerini kullanarak popüler ve öne çıkan podcast’lere kolayca erişebilmenizi sağlar.

Bir podcast’e abone olmak için o podcast’in sayfasından Abone Ol’a tıklayın. Bir podcast’i oynatmak için herhangi bir bölümüne tıklayın. Bir bölümü indirmek için bölüm listesindeki iCloud simgesine tıklayın. Podcast’lerim bölümünden aboneliklerinizi yönetebilir ve podcast bölümlerinizi oynatabilirsiniz.

Aşağıdaki MARBAŞ Podcast yayın sayfasından cihazınıza tanımlamayı kolaylıkla yapabilirsiniz:

https://itunes.apple.com/tr/podcast/marbas-podcast-ile-gundemi/id1135693502

Android üzerinden nasıl podcast dinleyebilirim?

Android cihazlar için herhangi bir podcast uygulaması üzerinden MARBAŞ Podcast yayınını takip edebilirsiniz.

http://subscribeonandroid.com/www.marbas.com.tr/podcast/feed.xml

Ayrıca aşağıdaki link üzerinden tüm yayınlara kolayca ulaşarak ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz:

http://www.marbas.com.tr/podcast

 

Sermaye piyasalarının tüm ürün ve hizmetlerini yaygın kitlelere sunarak, kalite, güven ve tecrübe denildiğinde akla gelen ilk yatırım kuruluşu olan MARBAŞ Menkul Değerler A.Ş., yatırımcıların sermaye piyasalarına hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlayan ve tüm gelişmeleri takip edebilecekleri yenilikçi projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.

MARBAŞ Menkul Değerler A.Ş.’nin proje ve kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgiye http://marbas.com.tr/kampanyalar adresinden ulaşabilirsiniz.