Vadaa’dan Dev Destek

Vadaa’lar açık artırma ile satılıp geliri TEGV’ye bağışlanacak

vadaa

Yapı Kredi World, maskotu Vadaa ile çocukların eğitimi için gelir yaratmaya devam ediyor.

Worldcard’ın sevilen maskotu Vadaa’nın dev versiyonu, hem Marka Konferansının ilk gününde Yapı Kredi World standında hem de gittigidiyor.com’dan açık artırmaya sunulacak.

Marka Konferansındaki Vadaa için verilen tekliflerin en yükseği, Yapı Kredi’nin “sürpriz oranı” ile katlanacak. Böylece açık artırmada kazanan teklifin üzerine Yapı Kredi’nin belirlediği sürpriz oran da eklenerek, elde edilen gelir Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV) bağışlanacak.

Konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Grup Direktörü Serkan Ülgen, TEGV ile iş birliği kapsamında 2 yıldır belirli noktalarda satışı gerçekleştirilen Vadaa oyuncaklarından elde edilen gelirin TEGV eğitim parklarındaki çocukların bir senelik eğitimine aktarıldığını ifade etti.

Ülgen, diğer dev Vadaa’nın ise gittigidiyor.com üzerinden yine açık artırma ile satışa çıkarılacağını belirterek, “Bu sene ayrıca gittigidiyor.com’un desteğini de arkamıza alıyoruz. Diğer dev Vadaa’mız 14 Aralık 2016 – 14 Ocak 2017 tarihleri arasında gittigidiyor.com üzerinden açık artırmaya çıkarılacak. Vadaa’nın TEGV eğitim parklarındaki çocuklar tarafından tasarlanan atkı ile satışa sunulması oyuncağı daha da değerli kılacak.” ifadelerini kullandı.

Siz de http://urun.gittigidiyor.com/oyuncak/dev-vadaa-pelusu-255944396 adresinden açık artırmaya katılabilirsiniz.

Bilgi: http://tegv.org/2016/12/dev-vadaadan-dev-destek/

Kampanyayı Youtube sayfasından da izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=TOL8HfkAefM